Vykladanie diamantov Jednorožec

Značka Buki prichádza s touto originálnou a hravou sadou, ktorá je ako stvorená pre všetky kreatívne dievčatá so zmyslom pre detail a estetické cítenie! Obsahom balenia je predloha s motívom farebného jednorožca, biely drevený rámik, 3 rôzne veľkosti plochých kamienkov s matným aj lesklým efektom, nádobka s lepiacou časťou, pero ... na nanášanie kamienkov a návod s inštrukciami. Predloha jednorožca je rozdelená do jednotlivých menších či väčších bodov, do ktorých sa majú kamienky vlepovať. Tie sú označené písmenami a číslami - podľa čoho si vie dieťa zvoliť tú správnu veľkosť a farbu kamienka. Po odlepení ochrannej fólie sa stáva lepivou. Práca so sadou podporuje rozvoj jemnej motoriky, koordinácie oko-ruka, manuálnu zručnosť, vizuálne myslenie, trpezlivosť a sústredenosť. Rozmery balenia: 15 x 0,5 x 24 cm Odporúčaný vek: 7 rokov a viac

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Momentálne nedostupné

11.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Značka Buki prichádza s touto originálnou a hravou sadou, ktorá je ako stvorená pre všetky kreatívne dievčatá so zmyslom pre detail a estetické cítenie!

Obsahom balenia je predloha s motívom farebného jednorožca, biely drevený rámik, 3 rôzne veľkosti plochých kamienkov s matným aj lesklým efektom, nádobka s lepiacou časťou, pero na nanášanie kamienkov a návod s inštrukciami.

Predloha jednorožca je rozdelená do jednotlivých menších či väčších bodov, do ktorých sa majú kamienky vlepovať. Tie sú označené písmenami a číslami - podľa čoho si vie dieťa zvoliť tú správnu veľkosť a farbu kamienka. Po odlepení ochrannej fólie sa stáva lepivou.

Práca so sadou podporuje rozvoj jemnej motoriky, koordinácie oko-ruka, manuálnu zručnosť, vizuálne myslenie, trpezlivosť a sústredenosť.

Rozmery balenia: 15 x 0,5 x 24 cm

Odporúčaný vek: 7 rokov a viac

SKU 1173833
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 3700802102571
Kód produktu 253.DP002
Upozornenia Pre deti od 7 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používať len pod dohľadom dospelej osoby. Obsahuje funkčné ostré body a hrany. Obal uchovajte pre ďalšie použitie. Obsah a farby sa
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško