Vtáčia búdka 21,5x15x15cm

Klasická drevená vtáčia búdka v minimalistickom prevedení, z dielne francúzskej značky Moulin Roty - pripravená poskytnúť útočisko a potravu pre vtáčiky na dvore, alebo záhrade rodinného domu. Vhodný spôsob, ako deti už odmalička viesť k ochrane a starostlivosti o prírodu či zvieratká!Materiálové zloženie: drevená konštrukcia s odnímateľnou strechou a praktickou ... závesnou šnúrouRozmery: 21,5 x 15 x 15 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viacBalené v krásnej papierovej krabičke.

čítať viac čítať menej

11.93€

Bežná cena 15.90€

Momentálne nedostupné

15.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasická drevená vtáčia búdka v minimalistickom prevedení, z dielne francúzskej značky Moulin Roty - pripravená poskytnúť útočisko a potravu pre vtáčiky na dvore, alebo záhrade rodinného domu. Vhodný spôsob, ako deti už odmalička viesť k ochrane a starostlivosti o prírodu či zvieratká!

Materiálové zloženie: drevená konštrukcia s odnímateľnou strechou a praktickou závesnou šnúrou

Rozmery: 21,5 x 15 x 15 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Balené v krásnej papierovej krabičke.

SKU 1172449
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 3575677123019
Kód produktu 32.712301
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško