Vreckový šarkan Drak

Ideálnym tipom na veterné počasie je lietajúci šarkan. Ten náš je vreckový a je produktom austrálskej značky Tiger Tribe. Svojím štýlom a hravým vizuálnym prevedením do podoby draka je vhodný pre všetkých chlapcov.Je kompaktný, skladný, ľahký a pritom pevný. Vybalíte ho rýchlo a jednoducho a bez ďalšej montáže ho môžete ... veselo používať - ovláda sa bez problémov. Šarkan je bezrámový, pracuje na princípe parafoil. Po použití ho rovnako ľahko zložíte a uložíte späť do odolného nylonového vrecka na zips.Rozpätie krídla (pri otvorení): 50 x 40 cm + dvojitý chvostOdporúčaný vek: 3 roky a viacUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z dvoch farebných prevedení (červený/zelený), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

čítať viac čítať menej

11.31€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

11.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Ideálnym tipom na veterné počasie je lietajúci šarkan. Ten náš je vreckový a je produktom austrálskej značky Tiger Tribe. Svojím štýlom a hravým vizuálnym prevedením do podoby draka je vhodný pre všetkých chlapcov.

Je kompaktný, skladný, ľahký a pritom pevný. Vybalíte ho rýchlo a jednoducho a bez ďalšej montáže ho môžete veselo používať - ovláda sa bez problémov. Šarkan je bezrámový, pracuje na princípe parafoil. Po použití ho rovnako ľahko zložíte a uložíte späť do odolného nylonového vrecka na zips.

Rozpätie krídla (pri otvorení): 50 x 40 cm + dvojitý chvost

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z dvoch farebných prevedení (červený/zelený), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736006586
Kód produktu 663.50614
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou