Vozík do piesku a na pláž s príslušenstvom červený

Ste pripravený na pláž či pieskovisko? S touto sadou vo vozíku určite budete.Krásny červený vozík na ťahanie či tlačenie má v sebe ukryté všetko čo do piesku potrebujete.Vedierko, hrabličky, lopatka, sitko, malé autíčko, 3 poháriky s vrchnákom v tvare žraloka, formičku – rybka, loďku.Celá sada je vyrobená z recyklovateľných materiálov.Odporúčaný ... vek 18 mesiacov – 8 rokov. Vozík 34.4 x 24.1 x 20 cm

čítať viac čítať menej

22.21€

Bežná cena 22.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ste pripravený na pláž či pieskovisko? S touto sadou vo vozíku určite budete.
Krásny červený vozík na ťahanie či tlačenie má v sebe ukryté všetko čo do piesku potrebujete.
Vedierko, hrabličky, lopatka, sitko, malé autíčko, 3 poháriky s vrchnákom v tvare žraloka, formičku – rybka, loďku.
Celá sada je vyrobená z recyklovateľných materiálov.
Odporúčaný vek 18 mesiacov – 8 rokov.

Vozík 34.4 x 24.1 x 20 cm

SKU 1151068
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 062243330108
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou