Vozidlá na vzduch mini

Originálna stavebnica umožní malým konštruktérom postaviť unikátny model auta, ktorý je poháňaný stlačeným vzduchom. Tvoje auto sa bude pohybovať aj bez benzínu či nafty a nebude potrebovať ani batériu. Na jedno napumpovanie prejde až 50 m, pričom ťa prekvapí aj jeho rýchlosť. Stavebnica obsahuje 75 dielov vrátane nádoby na stlačený vzduch, pumpy, ... hadičky, ventilov a mnoho iného. Deti si pri nej hravou formou precvičia motorické aj logické schopnosti, alebo sa oboznámia so základnými fyzikálnymi princípmi.Rozmery balenia: 30 x 10,80 x 30 cm

čítať viac čítať menej

23.03€

Bežná cena 23.50€

Dostupné ihneď

23.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna stavebnica umožní malým konštruktérom postaviť unikátny model auta, ktorý je poháňaný stlačeným vzduchom. Tvoje auto sa bude pohybovať aj bez benzínu či nafty a nebude potrebovať ani batériu. Na jedno napumpovanie prejde až 50 m, pričom ťa prekvapí aj jeho rýchlosť. 

Stavebnica obsahuje 75 dielov vrátane nádoby na stlačený vzduch, pumpy, hadičky, ventilov a mnoho iného. Deti si pri nej hravou formou precvičia motorické aj logické schopnosti, alebo sa oboznámia so základnými fyzikálnymi princípmi.

Rozmery balenia: 30 x 10,80 x 30 cm

SKU 1171926
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101130
Kód produktu 253 7502
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod priamym dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško