Vozidlá na vodu mini

Originálna stavebnica umožní malým konštruktérom postaviť až šesť unikátnych modelov, ktoré využívajú princíp vodnej energie (vodná pištoľ, pretekársky automobil, segway a iné). Niektoré z nich dokážu prejsť na jedenkrát až 25 metrov. Sada pre deti pozostáva až z 55 dielikov a praktického ilustrovaného návodu. Deti si pri nej hravou formou precvičia motorické ... aj logické schopnosti, alebo sa oboznámia s princípmi fungovania vodnej energie. Rozmery balenia: 30 x 8,50 x 30 cm 

čítať viac čítať menej

23.03€

Bežná cena 23.50€

Dostupné ihneď

23.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna stavebnica umožní malým konštruktérom postaviť až šesť unikátnych modelov, ktoré využívajú princíp vodnej energie (vodná pištoľ, pretekársky automobil, segway a iné). Niektoré z nich dokážu prejsť na jedenkrát až 25 metrov.

Sada pre deti pozostáva až z 55 dielikov a praktického ilustrovaného návodu. Deti si pri nej hravou formou precvičia motorické aj logické schopnosti, alebo sa oboznámia s princípmi fungovania vodnej energie.

Rozmery balenia: 30 x 8,50 x 30 cm 

SKU 1170346
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802100966
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško