Vodná zvieracia striekačka

Milujú vaše deti vodu? Radi sa kúpu a bláznia vo vani, alebo vonku v bazéne? V tom prípade sú tieto dve hravé vodné striekačky ako stvorené pre nich! Jeden je v tvare krokodíla, druhý v tvare žraloka. Jeden je zelený, druhý tyrkysový. Obaja sú pripravení na bláznivú vodnú hru plnú ... dobrodružstva a zábavy. Zhotovené sú z vysoko kvalitných materiálov bezpečných pre deti a ich dizajn je veselý a hravý.  Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac Rozmery striekačky: cca 19 cm Rozmery balenia: 22 x 30 x 5 cm

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Milujú vaše deti vodu? Radi sa kúpu a bláznia vo vani, alebo vonku v bazéne? V tom prípade sú tieto dve hravé vodné striekačky ako stvorené pre nich! Jeden je v tvare krokodíla, druhý v tvare žraloka. Jeden je zelený, druhý tyrkysový. Obaja sú pripravení na bláznivú vodnú hru plnú dobrodružstva a zábavy.

Zhotovené sú z vysoko kvalitných materiálov bezpečných pre deti a ich dizajn je veselý a hravý. 

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

Rozmery striekačky: cca 19 cm

Rozmery balenia: 22 x 30 x 5 cm

SKU 1172828
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 062243330146
Kód produktu 195.1551
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou