Vnemové puzzle Pod morom

Hravé vnemové puzzle sú ideálne do drobných detských rúk. Deti nielen zabávajú, ale u nich podporujú aj rozvoj jemnej motoriky, úchopu, koordinácie očí a rúk, namä však vizuálno-hmatové vnímanie, logické myslenie, pozornosť a predstavivosť.Obsah balenia: 4 samostatné puzzle skladačky s 3 robustnými kúskami (1 z nich je textúrovaný)Rozmery balenia: 23 ... x 19 x 4 cm

čítať viac čítať menej

14.45€

Bežná cena 14.90€

Dostupné ihneď

14.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hravé vnemové puzzle sú ideálne do drobných detských rúk. Deti nielen zabávajú, ale u nich podporujú aj rozvoj jemnej motoriky, úchopu, koordinácie očí a rúk, namä však vizuálno-hmatové vnímanie, logické myslenie, pozornosť a predstavivosť.

Obsah balenia: 4 samostatné puzzle skladačky s 3 robustnými kúskami (1 z nich je textúrovaný)

Rozmery balenia: 23 x 19 x 4 cm

SKU 1170469
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 9780735349407
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško