Vĺčko E-Motion

Postavte si z magnetických tyčiniek, guličiek a farebných výplní svojho vlastného vĺčka a sledujte, ako sa bláznivo krúti. Švajčiarske stavebnice Geomag sú vynikajúce hračky pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií. Pri hre cibria jemnú motoriku, fantáziu aj priestorovú predstavivosť, vyznačujú sa precíznym prevedením i súladom s prísnymi bezpečnostnými normami. ... Magnetické stavebnice, navyše, nie sú len zábavné hračky, ale tiež praktické didaktické pomôcky pre porozumenie základom fyziky a konštrukcie. Obsah: 10 dielikovRozmer balenia : 17,5 x 1,4 x 10,5 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

5.99€

Dostupné ihneď

5.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Postavte si z magnetických tyčiniek, guličiek a farebných výplní svojho vlastného vĺčka a sledujte, ako sa bláznivo krúti.

Švajčiarske stavebnice Geomag sú vynikajúce hračky pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií. Pri hre cibria jemnú motoriku, fantáziu aj priestorovú predstavivosť, vyznačujú sa precíznym prevedením i súladom s prísnymi bezpečnostnými normami. Magnetické stavebnice, navyše, nie sú len zábavné hračky, ale tiež praktické didaktické pomôcky pre porozumenie základom fyziky a konštrukcie.

Obsah: 10 dielikov

Rozmer balenia : 17,5 x 1,4 x 10,5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1151251
Značka Geomag
Krajina pôvodu Švajčiarsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 0871772000310
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Táto hračka obsahuje magnety alebo magnetické časti. Magnety sa v ľudskom tele priťahujú navzájom alebo ku kovovému predmetu a môžu spôsobiť vážne alebo smrteľné zranenie. V prípa
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško