Vĺčko Cyklón

Vĺčko ako klasická pohyblivá zotrvačníková hračka v tvare špirály, ktorá sa po roztočení uvedie do kruhového pohybu. Je produktom americkej značky Kid O a je svojím štýlom, ako aj vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Hra a kontakt s ním u detí rozvíjajú jemné motorické zručnosti, úchop, ... koordináciu oko-ruka, stimulujú dieťa k činnosti, napomáhajú k sústredenosti či pozornosti. Hry a hračky americkej značky Kid O spĺňaju všetky bezpečnostné a zdravotné smernice. Vyznačujú sa minimalistickým a unikátnym dizajnom; ich obaly sú vyrábané zo 100 % recyklovaného materiálu.Rozmery: 4,5 x 4,5 x 5 cmOdporúčaný vek: 3 - 8 rokovUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z troch farebných prevedení (červený, zelený, alebo modrý), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

čítať viac čítať menej

2.99€

Dostupné ihneď

2.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vĺčko ako klasická pohyblivá zotrvačníková hračka v tvare špirály, ktorá sa po roztočení uvedie do kruhového pohybu. Je produktom americkej značky Kid O a je svojím štýlom, ako aj vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Hra a kontakt s ním u detí rozvíjajú jemné motorické zručnosti, úchop, koordináciu oko-ruka, stimulujú dieťa k činnosti, napomáhajú k sústredenosti či pozornosti.

Hry a hračky americkej značky Kid O spĺňaju všetky bezpečnostné a zdravotné smernice. Vyznačujú sa minimalistickým a unikátnym dizajnom; ich obaly sú vyrábané zo 100 % recyklovaného materiálu.

Rozmery: 4,5 x 4,5 x 5 cm

Odporúčaný vek: 3 - 8 rokov

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z troch farebných prevedení (červený, zelený, alebo modrý), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

SKU 1171842
Značka Kid O
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 843583002340
Kód produktu 316.380
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia
Kid O
Americká značka Kid O u detí podporuje kreativitu a predstavivosť, schopnosť pozorovania a objavovania či intuitívne vnímanie. Vyznačuje sa minimalistickým, nadčasovým a originálnym dizajnom, lákavým už na prvý pohľad. Kid O verí, že pre deti je najväčšou zábavou objavovanie nových vecí a podľa toho aj navrhuje svoje produkty. Všetky hračky Kid O sú vyrábané s ohľadom na maximálnu bezpečnosť a nezávadnosť, takže sú vhodné už pre tých najmenších.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško