Vlakový transprtér pretekárskych áut

Originálny vlakový transportér pretekárskych áut z dielne nemeckej značky Hape je svojím štýlom a vizuálnym prevedením ideálnym darčekom pre všetkých chlapcov!Hra s ním u nich podporí rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, ale aj fantáziu, predstavivosť či základy slovnej zásoby.Obsah balenia: 6 ksRozmery: 11 x 19,7 x 1,5 cmOdporúčaný ... vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

18.19€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálny vlakový transportér pretekárskych áut z dielne nemeckej značky Hape je svojím štýlom a vizuálnym prevedením ideálnym darčekom pre všetkých chlapcov!

Hra s ním u nich podporí rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, ale aj fantáziu, predstavivosť či základy slovnej zásoby.

Obsah balenia: 6 ks

Rozmery: 11 x 19,7 x 1,5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1174735
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478025417
Kód produktu 38.3735
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou