Vláčiková dráha s tunelom

Červená znamená STOP, zelená CHOĎ! Základy bezpečnosti na cestných či železničných prechodoch možno deti naučiť i prostredníctvom vláčikovej dráhy s dopravnými značkami. Vláčiková dráha z kvalitného dreva je ozvláštnená tunelom. V balení nájdete koľajnice, vláčik, postavičky výpravcu a cestujúceho a dopravné značky. Balenie obsahuje 26 kúskov.Vhodné pre deti od 3 ... rokov. Rozmery: 107 x 46 x 10 cm

čítať viac čítať menej

27.29€

Bežná cena 29.99€

Momentálne nedostupné

29.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Červená znamená STOP, zelená CHOĎ! Základy bezpečnosti na cestných či železničných prechodoch možno deti naučiť i prostredníctvom vláčikovej dráhy s dopravnými značkami.

Vláčiková dráha z kvalitného dreva je ozvláštnená tunelom. V balení nájdete koľajnice, vláčik, postavičky výpravcu a cestujúceho a dopravné značky.

Balenie obsahuje 26 kúskov.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Rozmery: 107 x 46 x 10 cm

SKU 1175009
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478021679
Kód produktu 38.3729
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško