Vláčiková dráha Rušné mesto

Unikátna vláčiková dráha pre deti so všetkým potrebným vybavením – postará sa o zaručenú zábavu!Obsah sady: 51 ks (napr. osobný vlak, nákladný vlak, stanica, automatické brány, most, dopravné značenie a iné)Deti sa pri kontakte s takýmto typom hračky trénujú v jemnej motorike a v koordinácii pohybov očí a rúk, ale ... aj v audio-vizuálnom vnímaní, pozornosti, sústredenosti, logickom myslení, či priestorovom a imaginárnom cítení. Produkt podnecuje ich zvedavosť a povzbudzuje ich predstavivosť a kreatívny prístup.Materiálové zloženie: masívne drevo a plast (zdravotne nezávadné a bezpečné pre deti)Rozmery produktu: 85 x 76 x 20 cmRozmery balenia: 48 x 12 x 36 cm

čítať viac čítať menej

72.71€

Bežná cena 79.90€

Dostupné ihneď

79.90€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátna vláčiková dráha pre deti so všetkým potrebným vybavením – postará sa o zaručenú zábavu!

Obsah sady: 51 ks (napr. osobný vlak, nákladný vlak, stanica, automatické brány, most, dopravné značenie a iné)

Deti sa pri kontakte s takýmto typom hračky trénujú v jemnej motorike a v koordinácii pohybov očí a rúk, ale aj v audio-vizuálnom vnímaní, pozornosti, sústredenosti, logickom myslení, či priestorovom a imaginárnom cítení. Produkt podnecuje ich zvedavosť a povzbudzuje ich predstavivosť a kreatívny prístup.

Materiálové zloženie: masívne drevo a plast (zdravotne nezávadné a bezpečné pre deti)

Rozmery produktu: 85 x 76 x 20 cm

Rozmery balenia: 48 x 12 x 36 cm

SKU 1175417
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478021662
Kód produktu 38.3730
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Odstráňte všetky časti obalu pred tým ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pr
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško