Vláčiková dráha na batérie Nákladný vlak

Klasická drevená vláčiková dráha nikdy nevyjde z módy. Je voľne kombinovateľná s inými dráhami, vždy ju môžete postaviť celkom po novom - a k tejto konkrétnej nechýba ani parádny nákladný vlak. Naložte náklad magnetickým žeriavom na vlak. Stlačte tlačítko na motore a dovezte náklad po oválnej dráhe. Nadčasová drevená skladačka ... pre chlapcov, ale aj pre dievčatá, ktoré fascinuje železničná doprava. Obsahuje 19 kusov, rozmery 50 x 40 x 12 cm

čítať viac čítať menej

27.29€

Bežná cena 29.99€

Dostupné ihneď

29.99€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasická drevená vláčiková dráha nikdy nevyjde z módy. Je voľne kombinovateľná s inými dráhami, vždy ju môžete postaviť celkom po novom - a k tejto konkrétnej nechýba ani parádny nákladný vlak. Naložte náklad magnetickým žeriavom na vlak. Stlačte tlačítko na motore a dovezte náklad po oválnej dráhe.

Nadčasová drevená skladačka pre chlapcov, ale aj pre dievčatá, ktoré fascinuje železničná doprava.

Obsahuje 19 kusov, rozmery 50 x 40 x 12 cm

SKU 1173147
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478021822
Kód produktu 38.3731
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško