Vláčiková dráha dúhová

Klasická drevená vláčiková dráha v pestrofarebnom dúhovom šate. Interaktívna dráha obsahuje množstvo zábavných prvkov, na ktorých si malý výpravca môže potrénovať svoju zručnosť aj dôvtip. V jednom celku tak dieťa dostane hneď niekoľko podnetných hračiek súčasne: hudobné nástroje ako xylofón či tamburínu, motorické hračky ako je prevliekačka s korálikmi, vkladacie ... prvky s geometrickými tvarmi či jednoduchú drevenú stavebnicu. Vláčiková dráha pre najmenších obsahuje aj drevený vláčik s vagónikmi, na ktorých sa vezú zvieratká. Vagóny držia pokope vďaka magnetom. Sada má univerzálne rozmery, vďaka ktorým ju možno kombinovať s inými dráhami. Obsah: 30 dielov Hra je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Rozmery: 56 x 54 x 20 cm

čítať viac čítať menej

63.69€

Bežná cena 69.99€

Momentálne nedostupné

69.99€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasická drevená vláčiková dráha v pestrofarebnom dúhovom šate. Interaktívna dráha obsahuje množstvo zábavných prvkov, na ktorých si malý výpravca môže potrénovať svoju zručnosť aj dôvtip. V jednom celku tak dieťa dostane hneď niekoľko podnetných hračiek súčasne: hudobné nástroje ako xylofón či tamburínu, motorické hračky ako je prevliekačka s korálikmi, vkladacie prvky s geometrickými tvarmi či jednoduchú drevenú stavebnicu.

Vláčiková dráha pre najmenších obsahuje aj drevený vláčik s vagónikmi, na ktorých sa vezú zvieratká. Vagóny držia pokope vďaka magnetom. Sada má univerzálne rozmery, vďaka ktorým ju možno kombinovať s inými dráhami.

Obsah: 30 dielov

Hra je vhodná pre deti od 18 mesiacov.

Rozmery: 56 x 54 x 20 cm

SKU 1173136
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478021730
Kód produktu 38.3826
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško