Vláčik Orlando so stavebnicou

Drevené vláčiky sú nadčasové hračky, ktoré zaujmú už aj tie najmenšie deti. Vláčik Orlando prichádza aj s vítaným bonusom navyše - v jeho vagónoch je naukladaná pestrofarebná drevená stavebnica!  Drevená hračka Vláčik Orlando so stavebnicou je vhodná pre chlapcov aj pre dievčatá. Ideálny tip na darček pre deti od 3 rokov. Obsah: 18 dielikov Rozmery: 51 x 10 x 10 cm

21.90€

Momentálne nedostupné

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

21.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Finálna cena produktu môže byť pri prevzatí na predajni nižšia ako cena uvedená na eshope

Drevené vláčiky sú nadčasové hračky, ktoré zaujmú už aj tie najmenšie deti. Vláčik Orlando prichádza aj s vítaným bonusom navyše - v jeho vagónoch je naukladaná pestrofarebná drevená stavebnica! 

Drevená hračka Vláčik Orlando so stavebnicou je vhodná pre chlapcov aj pre dievčatá.

Ideálny tip na darček pre deti od 3 rokov.

Obsah: 18 dielikov

Rozmery: 51 x 10 x 10 cm

Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594559508
Kód produktu 48 55950
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou