Vláčik Orlando so stavebnicou

Drevené vláčiky sú nadčasové hračky, ktoré zaujmú už aj tie najmenšie deti. Vláčik Orlando prichádza aj s vítaným bonusom navyše - v jeho vagónoch je naukladaná pestrofarebná drevená stavebnica!  Drevená hračka Vláčik Orlando so stavebnicou je vhodná pre chlapcov aj pre dievčatá. Ideálny tip na darček pre deti od 3 ... rokov. Obsah: 18 dielikov Rozmery: 51 x 10 x 10 cm

čítať viac čítať menej

21.90€

Momentálne nedostupné

21.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Drevené vláčiky sú nadčasové hračky, ktoré zaujmú už aj tie najmenšie deti. Vláčik Orlando prichádza aj s vítaným bonusom navyše - v jeho vagónoch je naukladaná pestrofarebná drevená stavebnica! 

Drevená hračka Vláčik Orlando so stavebnicou je vhodná pre chlapcov aj pre dievčatá.

Ideálny tip na darček pre deti od 3 rokov.

Obsah: 18 dielikov

Rozmery: 51 x 10 x 10 cm

Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594559508
Kód produktu 48 55950
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou