Vláčik na solárnu energiu

Čo by ste povedali na vláčik, ktorého hlavným zdrojom energie je slniečko, nie batérie? Je produktom nemeckej značky Hape a je svojím zaujímavým štýlom, ako aj vizuálnym prevedením vhodným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Hodí sa ako príslušenstvo k vláčikodráhe od firmy Hape.Vláčik je veľmi inteligentný a nápaditý. ... Jeho neoddeliteľnou súčasťou je vlastný solárny panel, ktorý generuje dostatok elekrickej energie pre napájanie svetlom. Nestratí sa preto ani v tme - pri jazde po koľajniciach žiarivo svieti!Hra s ním u detí podporuje ich jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, vizuálne vnímanie, ale aj fantáziu či predstavivosť.Rozmery: 18 x 5 x 10 cmUpozornenie: Vláčik nejazdí sám, jeho pohyb je manuálny, a teda tlačením. Jeho súčasťou nie je motor, alebo batéria, ktoré by ho poháňali.

čítať viac čítať menej

14.09€

Bežná cena 14.99€

Dostupné ihneď

14.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Čo by ste povedali na vláčik, ktorého hlavným zdrojom energie je slniečko, nie batérie?

Je produktom nemeckej značky Hape a je svojím zaujímavým štýlom, ako aj vizuálnym prevedením vhodným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Hodí sa ako príslušenstvo k vláčikodráhe od firmy Hape.

Vláčik je veľmi inteligentný a nápaditý. Jeho neoddeliteľnou súčasťou je vlastný solárny panel, ktorý generuje dostatok elekrickej energie pre napájanie svetlom. Nestratí sa preto ani v tme - pri jazde po koľajniciach žiarivo svieti!

Hra s ním u detí podporuje ich jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, vizuálne vnímanie, ale aj fantáziu či predstavivosť.

Rozmery: 18 x 5 x 10 cm

Upozornenie: Vláčik nejazdí sám, jeho pohyb je manuálny, a teda tlačením. Jeho súčasťou nie je motor, alebo batéria, ktoré by ho poháňali.

SKU 1174736
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478021709
Kód produktu 38.3760
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško