Vláčik na nastrkovanie Woodland Express

Nasadajte, vyrážeme za dobrodružstvom! Klasický drevený vláčik na hranie dostal nový dizajnový šat. Bude to chcieť kus zručnosti, trpezlivosti aj predstavivosti, aby ste ho poskladali. Buďte si však istí, že sa to oplatí. Veselí zvierací pasažieri sa už nemôžu dočkať, až sa vydáte na cestu... Nadčasová motorická hračka deti motivuje ... skladať a kombinovať drevené dieliky rôznych farieb, tvarov a veľkostí. Poskladaný vláčik môžu za sebou ťahať na šnúrke alebo tlačiť rukou na pevnej podložke. Le Toy Van je anglická rodinná značka s bohatou tradíciou. Svoje drevené hračky navrhuje vo Veľkej Británii a vyváža až do 50 krajín sveta. Všetky detské hračky a produkty tejto značky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Vyrábajú sa eticky a ohľaduplne k životnému prostrediu. Obsah: 16 dielovHračka je vhodná pre deti od 1 roka. Materiál: drevo, gumaRozmery: 42 x 10 x 7,2 cm

čítať viac čítať menej

39.90€

Dostupné ihneď

39.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Nasadajte, vyrážeme za dobrodružstvom! Klasický drevený vláčik na hranie dostal nový dizajnový šat. Bude to chcieť kus zručnosti, trpezlivosti aj predstavivosti, aby ste ho poskladali. Buďte si však istí, že sa to oplatí. Veselí zvierací pasažieri sa už nemôžu dočkať, až sa vydáte na cestu...

Nadčasová motorická hračka deti motivuje skladať a kombinovať drevené dieliky rôznych farieb, tvarov a veľkostí. Poskladaný vláčik môžu za sebou ťahať na šnúrke alebo tlačiť rukou na pevnej podložke.

Le Toy Van je anglická rodinná značka s bohatou tradíciou. Svoje drevené hračky navrhuje vo Veľkej Británii a vyváža až do 50 krajín sveta. Všetky detské hračky a produkty tejto značky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Vyrábajú sa eticky a ohľaduplne k životnému prostrediu.

Obsah: 16 dielov

Hračka je vhodná pre deti od 1 roka.


Materiál: drevo, guma

Rozmery: 42 x 10 x 7,2 cm

SKU 1173474
Značka Le Toy Van
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 5060023420884
Kód produktu 727.PL088
Upozornenia Odstráňte obal skôr, než dáte hračku dieťaťu. Držte mimo dosahu ohňa. Obal uchovajte pre ďalšie využitie. Detaily a farby sa môžu líšiť.
Le Toy Van
Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško