Vláčik modrý 24cm

Vláčik je nadčasová hračka, ktorá nikdy nevyjde z módy! Červeno-modrý vláčik od Green Toys obsahuje okrem rušňa a vagónov aj dve figúrky mackov - výpravcov.  Vláčiky sú ideálne hračky pre deti už od 2 rokov. Rozvíjajú motorické schopnosti, priestorovú predstavivosť aj rozoznávanie farieb a tvarov. Hračky Green Toys sa vyrábajú v USA podľa najprísnejších ekologických zásad - sú vyrábané z recyklovaného plastu, ktorý firma získava z miliónov ton odhodených fliaš od mlieka. Hra s hračkami Green Toys vďaka tomu prináša dvojnásobne viac radosti a dobrého pocitu. Obsah: 6 dielov Dĺžka: 24 cm

40.90€

Momentálne nedostupné

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

40.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Finálna cena produktu môže byť pri prevzatí na predajni nižšia ako cena uvedená na eshope

Vláčik je nadčasová hračka, ktorá nikdy nevyjde z módy! Červeno-modrý vláčik od Green Toys obsahuje okrem rušňa a vagónov aj dve figúrky mackov - výpravcov. 

Vláčiky sú ideálne hračky pre deti už od 2 rokov. Rozvíjajú motorické schopnosti, priestorovú predstavivosť aj rozoznávanie farieb a tvarov.

Hračky Green Toys sa vyrábajú v USA podľa najprísnejších ekologických zásad - sú vyrábané z recyklovaného plastu, ktorý firma získava z miliónov ton odhodených fliaš od mlieka. Hra s hračkami Green Toys vďaka tomu prináša dvojnásobne viac radosti a dobrého pocitu.

Obsah: 6 dielov

Dĺžka: 24 cm

Značka Green Toys
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 816409010546
Kód produktu 171 66079
Green Toys
Nechali by ste svoje deti hrať sa s odpadkami? S tými, ktoré v GREEN TOYS menia na autíčka, loďky či čajové sety pre bábiky určite áno. Recyklovali už vyše 50 miliónov fliaš od mlieka a 100% ekologické sú aj ich obaly, vrátane potlače. Hračky aj ich komponenty sa vyrábajú priamo v USA – zakladatelia firmy totiž chcú osobne kontrolovať ich kvalitu a nezávadnosť.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou