Vláčik modrý 24cm

Vláčik je nadčasová hračka, ktorá nikdy nevyjde z módy! Červeno-modrý vláčik od Green Toys obsahuje okrem rušňa a vagónov aj dve figúrky mackov - výpravcov. Vláčiky sú ideálne hračky pre deti už od 2 rokov. Rozvíjajú motorické schopnosti, priestorovú predstavivosť aj rozoznávanie farieb a tvarov.Hračky Green Toys sa vyrábajú v ... USA podľa najprísnejších ekologických zásad - sú vyrábané z recyklovaného plastu, ktorý firma získava z miliónov ton odhodených fliaš od mlieka. Hra s hračkami Green Toys vďaka tomu prináša dvojnásobne viac radosti a dobrého pocitu.Obsah: 6 dielovDĺžka: 24 cm

čítať viac čítať menej

30.68€

Bežná cena 40.90€

Dostupné ihneď

40.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vláčik je nadčasová hračka, ktorá nikdy nevyjde z módy! Červeno-modrý vláčik od Green Toys obsahuje okrem rušňa a vagónov aj dve figúrky mackov - výpravcov.

Vláčiky sú ideálne hračky pre deti už od 2 rokov. Rozvíjajú motorické schopnosti, priestorovú predstavivosť aj rozoznávanie farieb a tvarov.

Hračky Green Toys sa vyrábajú v USA podľa najprísnejších ekologických zásad - sú vyrábané z recyklovaného plastu, ktorý firma získava z miliónov ton odhodených fliaš od mlieka. Hra s hračkami Green Toys vďaka tomu prináša dvojnásobne viac radosti a dobrého pocitu.

Obsah: 6 dielov

Dĺžka: 24 cm

SKU 1150661
Značka Green Toys
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 816409010546
Kód produktu 171 66079
Green Toys
Nechali by ste svoje deti hrať sa s odpadkami? S tými, ktoré v GREEN TOYS menia na autíčka, loďky či čajové sety pre bábiky určite áno. Recyklovali už vyše 50 miliónov fliaš od mlieka a 100% ekologické sú aj ich obaly, vrátane potlače. Hračky aj ich komponenty sa vyrábajú priamo v USA – zakladatelia firmy totiž chcú osobne kontrolovať ich kvalitu a nezávadnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško