Vláčik Lienka a jej kamaráti

Nemecká značka Hape prichádza s roztomilým vláčikom v podobe lienky s korálkami v brušku a s jej bzučiacimi kamarátmi! Svojím štýlom a farebným vizuálnym prevedením ide o hračku vhodnú tak pre chlapcov, ako i dievčatá.Hra s ňou u detí podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, vizuálneho vnímania, ale ... aj fantázie a predstavivosti.Materiálové zloženie: odolné drevo, kov, textil, magnet a zdravotne nezávadný plast spolu s farbami na vodnej bázeRozmery produktu: 9 x 2 x 6 cmRozmery balenia: 8,6 x 1,3 x 2,4 cmOdporúčaný vek: 1,5 roka a viac

čítať viac čítať menej

11.27€

Bežná cena 11.99€

Dostupné ihneď

11.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Nemecká značka Hape prichádza s roztomilým vláčikom v podobe lienky s korálkami v brušku a s jej bzučiacimi kamarátmi!

Svojím štýlom a farebným vizuálnym prevedením ide o hračku vhodnú tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Hra s ňou u detí podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, vizuálneho vnímania, ale aj fantázie a predstavivosti.

Materiálové zloženie: odolné drevo, kov, textil, magnet a zdravotne nezávadný plast spolu s farbami na vodnej báze

Rozmery produktu: 9 x 2 x 6 cm

Rozmery balenia: 8,6 x 1,3 x 2,4 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viacSKU 1174737
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478015074
Kód produktu 38.3806
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško