Vláčik Lienka a jej kamaráti

Nemecká značka Hape prichádza s roztomilým vláčikom v podobe lienky s korálkami v brušku a s jej bzučiacimi kamarátmi! Svojím štýlom a farebným vizuálnym prevedením ide o hračku vhodnú tak pre chlapcov, ako i dievčatá.Hra s ňou u detí podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, vizuálneho vnímania, ale aj fantázie a predstavivosti.Materiálové zloženie: odolné drevo, kov, textil, magnet a zdravotne nezávadný plast spolu s farbami na vodnej bázeRozmery produktu: 9 x 2 x 6 cmRozmery balenia: 8,6 x 1,3 x 2,4 cmOdporúčaný vek: 1,5 roka a viac

10.67€

Bežná cena 11.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

11.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Finálna cena produktu môže byť pri prevzatí na predajni nižšia ako cena uvedená na eshope

Nemecká značka Hape prichádza s roztomilým vláčikom v podobe lienky s korálkami v brušku a s jej bzučiacimi kamarátmi!

Svojím štýlom a farebným vizuálnym prevedením ide o hračku vhodnú tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Hra s ňou u detí podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, vizuálneho vnímania, ale aj fantázie a predstavivosti.

Materiálové zloženie: odolné drevo, kov, textil, magnet a zdravotne nezávadný plast spolu s farbami na vodnej báze

Rozmery produktu: 9 x 2 x 6 cm

Rozmery balenia: 8,6 x 1,3 x 2,4 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viacZnačka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478015074
Kód produktu 38.3806
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou