Vkladanie tvarov box

Klasické triedenie tvarov je nadčasová hra pre našich najmenších, pretože trénuje ich úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, priestorovú a vizuálnu predstavivosť, ale aj logické myslenie. Box s päticou pestrofarebných geometrických tvarov (trojuholník, štvorec, kruh, hviezda, srdce) je podnetnou a zábavnou hračkou stimulujúcou rozvoj kognitívnych schopností. Materiálové zloženie: drevo a zdravotne nezávadné farby ... Hmotnosť:0,58 kg Rozmery: 16,1 x 16,1 x 7,6 cm

čítať viac čítať menej

13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasické triedenie tvarov je nadčasová hra pre našich najmenších, pretože trénuje ich úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, priestorovú a vizuálnu predstavivosť, ale aj logické myslenie.

Box s päticou pestrofarebných geometrických tvarov (trojuholník, štvorec, kruh, hviezda, srdce) je podnetnou a zábavnou hračkou stimulujúcou rozvoj kognitívnych schopností.

Materiálové zloženie: drevo a zdravotne nezávadné farby

Hmotnosť:0,58 kg

Rozmery: 16,1 x 16,1 x 7,6 cm

SKU 1151279
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 4013594585804
Kód produktu 48 58580
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško