Vkladacie puzzle Veľká abeceda pastelová

Hravé a praktické zároveň! Také je vkladacie puzzle s motívom veľkej abecedy, z dielne značky Hape, ktoré je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatá.Vďaka nemu si naši najmenší potrénujú jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť a sústredenosť, hmatové, vizuálne i priestorové vnímanie, no ... najmä sa môžu takýmto spôsobom učiť abecede, farbám, tvarom a veľkostiam.Materiálové zloženie: drevoRozmery: 28,4 x 27,4 x 1,8 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

14.09€

Bežná cena 14.99€

Dostupné ihneď

14.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hravé a praktické zároveň! Také je vkladacie puzzle s motívom veľkej abecedy, z dielne značky Hape, ktoré je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Vďaka nemu si naši najmenší potrénujú jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť a sústredenosť, hmatové, vizuálne i priestorové vnímanie, no najmä sa môžu takýmto spôsobom učiť abecede, farbám, tvarom a veľkostiam.

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery: 28,4 x 27,4 x 1,8 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1172032
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478018754
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško