Vkladacie puzzle Oceán

Štvordielna vkladačka s motívmi z podmorského sveta. Originálne puzzle, ktoré deťom pomôže vylepšovať ich motorické schopnosti, ale tiež schopnosť rozoznávať a triediť geometrické tvary, farby a obrázky.Hra je vhodná pre deti od 18 mesiacov.Rozmery: 22,5 x 18,6 x 1,8 cm

12.21€

Bežná cena 12.99€

Dostupné ihneď

12.99€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Štvordielna vkladačka s motívmi z podmorského sveta. Originálne puzzle, ktoré deťom pomôže vylepšovať ich motorické schopnosti, ale tiež schopnosť rozoznávať a triediť geometrické tvary, farby a obrázky.

Hra je vhodná pre deti od 18 mesiacov.

Rozmery: 22,5 x 18,6 x 1,8 cm

SKU 1172861
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478017740
Kód produktu 38.1617
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško