Vkladacie puzzle Mláďatá z farmy

Hravé vkladacie puzzle sú ideálne do drobných detských rúk a založené na hľadaní rovnakých tvarov a veľkostí, ako aj logických súvislostí. Okrem toho zabávajú a vzdelávajú zároveň - deti pri nich spoznávajú zvieratká, trénujú farby a rozvíjajú slovnú zásobu. Cieľom je spájať dospelé zvieratká s ich mláďatkami. Skladanie puzzle podporuje ... nielen úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj sústredenosť, pozornosť a predstavivosť.Obsah balenia: 6 základov a 6 puzzle kúskov, ktoré do nich pasujúRozmery balenia: 19 x 19 x 5 cm

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hravé vkladacie puzzle sú ideálne do drobných detských rúk a založené na hľadaní rovnakých tvarov a veľkostí, ako aj logických súvislostí. Okrem toho zabávajú a vzdelávajú zároveň - deti pri nich spoznávajú zvieratká, trénujú farby a rozvíjajú slovnú zásobu. Cieľom je spájať dospelé zvieratká s ich mláďatkami.

Skladanie puzzle podporuje nielen úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj sústredenosť, pozornosť a predstavivosť.

Obsah balenia: 6 základov a 6 puzzle kúskov, ktoré do nich pasujú

Rozmery balenia: 19 x 19 x 5 cm

SKU 1175291
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 9780735363625
Kód produktu 662.6362
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško