Vkladacie puzzle mini mix

Klasické drevené vkladačky patria medzi najobľúbenejšie hry pre najmenších. Pomáhajú deťom s rozvojom jemnej motoriky aj kognitívnych schopností. A je s nimi tiež kopec zábavy!Drevená vkladačka Goki je bezpečná a dokonale uspôsobená malým detským rúčkam. K dispozícii s rôznymi motívmi - zvieratkami aj predmetmi z bežného života okolo nás. Rozmery: ... 21 x 21 x 2,4 cmMateriál: drevo, farby bez toxických prímesíObsah: 5 dielikovHra je vhodná pre deti od 2 rokov.Upozornenie: Cena je za jedno vkladacie puzzle podľa výberu zákazníka, čo ale závisí od dostupnosti na našom sklade (váš výber prosím uveďte do poznámky v objednávke).

čítať viac čítať menej

6.90€

Dostupné ihneď

6.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasické drevené vkladačky patria medzi najobľúbenejšie hry pre najmenších. Pomáhajú deťom s rozvojom jemnej motoriky aj kognitívnych schopností. A je s nimi tiež kopec zábavy!

Drevená vkladačka Goki je bezpečná a dokonale uspôsobená malým detským rúčkam. K dispozícii s rôznymi motívmi - zvieratkami aj predmetmi z bežného života okolo nás.

Rozmery: 21 x 21 x 2,4 cm

Materiál: drevo, farby bez toxických prímesí

Obsah: 5 dielikov

Hra je vhodná pre deti od 2 rokov.

Upozornenie: Cena je za jedno vkladacie puzzle podľa výberu zákazníka, čo ale závisí od dostupnosti na našom sklade (váš výber prosím uveďte do poznámky v objednávke).

SKU 1133929
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4013594575454
Kód produktu 48.57545
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško