Vkladacie puzzle Kto je v domčeku?

Viete, ktorý farebný dielik kam patrí? Ak sa vám podarí správne ich umiestniť, čaká vás odmena v podobe atraktívneho optického efektu - odhalíte, kto v každom z okienok tohto domčeka býva!Klasická drevená vkladačka stimuluje rozvoj motorických aj kognitívnych schopností dieťaťa.Obsah: 6 dielovHračka je vhodná pre deti od 2 rokov.Rozmery: 24 ... x 2,5 x 2 cm

čítať viac čítať menej

9.39€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Viete, ktorý farebný dielik kam patrí? Ak sa vám podarí správne ich umiestniť, čaká vás odmena v podobe atraktívneho optického efektu - odhalíte, kto v každom z okienok tohto domčeka býva!

Klasická drevená vkladačka stimuluje rozvoj motorických aj kognitívnych schopností dieťaťa.

Obsah: 6 dielov

Hračka je vhodná pre deti od 2 rokov.

Rozmery: 24 x 2,5 x 2 cm

SKU 1172858
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478017771
Kód produktu 38.1613
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško