Vkladacie puzzle hudobné Na vidieku

Vitajte na vidieku. Už vás tu netrpezlivo očakávajú kamaráti zvieratká - kohútik, kravička, koník, kačička, psík a mačička. Viete, kam každí z nich patrí? A uhádnete, aké robia zvuky? Klasická vkladačka pre najmenších obohatená o zvukové efekty. Deti si v rámci hry precvičia motoriku aj schopnosť rozpoznávať jednotlivé zvieratá. Ideálne ... prvé puzzle pre deti od 2 rokov. Obsah: 1 hracia doska, 6 dielikov skladačky Hračka vyžaduje 2 x 1,5 V AAA batérie (nutné zakúpiť samostatne) Materiál: drevo Rozmery: 30 x 22,5 x 1,5 cm

čítať viac čítať menej

19.86€

Bežná cena 20.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vitajte na vidieku. Už vás tu netrpezlivo očakávajú kamaráti zvieratká - kohútik, kravička, koník, kačička, psík a mačička. Viete, kam každí z nich patrí? A uhádnete, aké robia zvuky?

Klasická vkladačka pre najmenších obohatená o zvukové efekty. Deti si v rámci hry precvičia motoriku aj schopnosť rozpoznávať jednotlivé zvieratá. Ideálne prvé puzzle pre deti od 2 rokov.

Obsah: 1 hracia doska, 6 dielikov skladačky

Hračka vyžaduje 2 x 1,5 V AAA batérie (nutné zakúpiť samostatne)

Materiál: drevo

Rozmery: 30 x 22,5 x 1,5 cm

SKU 1173060
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168229959
Kód produktu 36.303179
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou