Vkladacie puzzle farma

Puzzle s celoplošnou potlačou a motívom farmy ukrýva množstvo nevšedných príbehov, ktoré jednoducho dotvoríte vložením dielikov na správne miesto.Vkladacie puzzle je vhodné už pre menšie deti. Má 9 dielikov s drevenými úchytkami, ktoré zaručia ľahkú manipuláciu. Deti tak môžu dieliky ľahko uchopiť, správne otočiť a vložiť do základovej dosky s ... obrázkom. Tento typ hračiek rozvíja jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, fantáziu, predstavivosť, ale aj slovnú zásobu a vzájomné súvislosti. Materiálové zloženie: drevoHmotnosť: 0,34 kgRozmery základovej dosky: 30 x 21 x 2,5 cm

čítať viac čítať menej

8.95€

Dostupné ihneď

8.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Puzzle s celoplošnou potlačou a motívom farmy ukrýva množstvo nevšedných príbehov, ktoré jednoducho dotvoríte vložením dielikov na správne miesto.

Vkladacie puzzle je vhodné už pre menšie deti. Má 9 dielikov s drevenými úchytkami, ktoré zaručia ľahkú manipuláciu. Deti tak môžu dieliky ľahko uchopiť, správne otočiť a vložiť do základovej dosky s obrázkom.

Tento typ hračiek rozvíja jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, fantáziu, predstavivosť, ale aj slovnú zásobu a vzájomné súvislosti. 

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,34 kg

Rozmery základovej dosky: 30 x 21 x 2,5 cm

SKU 1175235
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 4013594578059
Kód produktu 48.57805
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško