Vkladacie puzzle Farebné zvieratká

Podporte u svojich najmenších jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj predstavivosť. Urobte tak s týmto hravým vkladacím puzzle, ktoré je svojou veľkosťou ideálne do drobných detských rúk a je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Puzzle má aj edukatívny charakter ... - naučí deti niekoľkým zvieratkám a stimuluje ich k rozprávaniu.Obsah balenia: základová doska a 5 samostatných vkladacích puzzle s praktickým úchytomMateriálové zloženie: drevoRozmery: 20 x 20 x 2,6 cmOdporúčaný vek: 1 rok a viac

čítať viac čítať menej

8.72€

Bežná cena 8.99€

Dostupné ihneď

8.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Podporte u svojich najmenších jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj predstavivosť. Urobte tak s týmto hravým vkladacím puzzle, ktoré je svojou veľkosťou ideálne do drobných detských rúk a je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Puzzle má aj edukatívny charakter - naučí deti niekoľkým zvieratkám a stimuluje ich k rozprávaniu.

Obsah balenia: základová doska a 5 samostatných vkladacích puzzle s praktickým úchytom

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery: 20 x 20 x 2,6 cm

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

SKU 1174417
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 4010168242453
Kód produktu 36.304589
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško