Vkladacie puzzle Dúhová rybka

Hravé vkladacie puzzle s motívom farebnej rybky je produktom nemeckej značky Hape a je svojím štýlom ako i vizuálnym prevedením vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Dokáže u detí podporiť rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, trpezlivosti a sústredenosti, hmatového i vizuálneho vnímania, ale aj pamäte. Vďaka nemu ... sa deti budú učiť farbám, tvarom a veľkostiam. Materiálové zloženie: drevo, maľované farbami na vodnej báze Rozmery: 15 x 15 x 0,8 cm Odporúčaný vek: 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

7.27€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hravé vkladacie puzzle s motívom farebnej rybky je produktom nemeckej značky Hape a je svojím štýlom ako i vizuálnym prevedením vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Dokáže u detí podporiť rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, trpezlivosti a sústredenosti, hmatového i vizuálneho vnímania, ale aj pamäte. Vďaka nemu sa deti budú učiť farbám, tvarom a veľkostiam.

Materiálové zloženie: drevo, maľované farbami na vodnej báze

Rozmery: 15 x 15 x 0,8 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac

SKU 1170249
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478014626
Kód produktu 38.6502
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško