Vkladacie puzzle Abeceda

Hravá didaktická pomôcka - vkladacie puzzle, vďaka ktorému sa Abeceda stane vašim najlepším kamarátom. Vkladačky patria medzi najobľúbenejšie hry pre deti už od prvých rokov života. Efektívne sa pri nich zdokonaľuje jemná motorika, koordinácia pohybov a sústredenie. Vkladacia abeceda pomôže aj pri zoznamovaní sa s písmenkami. Výborná hra pre chlapcov ... aj pre dievčatá už od 2 rokov. Materiál: drevo Rozmery: 300 x 211 x 11 mm Hmotnosť: 326 g

čítať viac čítať menej

7.90€

Dostupné ihneď

7.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hravá didaktická pomôcka - vkladacie puzzle, vďaka ktorému sa Abeceda stane vašim najlepším kamarátom.

Vkladačky patria medzi najobľúbenejšie hry pre deti už od prvých rokov života. Efektívne sa pri nich zdokonaľuje jemná motorika, koordinácia pohybov a sústredenie. Vkladacia abeceda pomôže aj pri zoznamovaní sa s písmenkami. Výborná hra pre chlapcov aj pre dievčatá už od 2 rokov.

Materiál: drevo

Rozmery: 300 x 211 x 11 mm

Hmotnosť: 326 g

SKU 1133998
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594576727
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško