Vitráž s fixkami Slnečné sny

Obsahom originálneho kreatívneho setu je až 36 transparentných obrázkov v hravých motívoch na pomaľovanie a 10 farebných fixiek.Práca so sadou u detí pomáha rozvíjať jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, sústredenosť, trpezlivosť, tvorivé myslenie i predstavivosť.Výsledkom budú krásne vitrážne obrázky, ktorými si môžete vyzdobiť napríklad okná či dvere svojej izby.Veľkosť balenia: 21 ... x 13,8 x 4 cm

čítať viac čítať menej

14.45€

Bežná cena 14.90€

Dostupné ihneď

14.90€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Obsahom originálneho kreatívneho setu je až 36 transparentných obrázkov v hravých motívoch na pomaľovanie a 10 farebných fixiek.

Práca so sadou u detí pomáha rozvíjať jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, sústredenosť, trpezlivosť, tvorivé myslenie i predstavivosť.

Výsledkom budú krásne vitrážne obrázky, ktorými si môžete vyzdobiť napríklad okná či dvere svojej izby.

Veľkosť balenia: 21 x 13,8 x 4 cm

SKU 1174589
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736008962
Kód produktu 663.60253
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško