Doprava zadarmo pre registrovaných: kód TOYE19D

Víla Alfi červená 24cm

Malý sympatický elfík v rozkošných šatôčkach pochádza z lesa na Severe. Každý elf má špeciálny dar ukrytý vo farbe, ktorú nosí. Elfovia sa svojími malými krídlami dokážu dotknúť detských sŕdc a špicatými uškami dokážu plniť ich želania. Vonia ako vanilka. Hýbe rukami, nohami, hlavou. Ručne maľované detaily na tvári. Kvalitný mäkký vinyl. Veľkosť: 24 cm

12.53€

Bežná cena 17.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

12.53€

Bežná cena 17.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Malý sympatický elfík v rozkošných šatôčkach pochádza z lesa na Severe. Každý elf má špeciálny dar ukrytý vo farbe, ktorú nosí. Elfovia sa svojími malými krídlami dokážu dotknúť detských sŕdc a špicatými uškami dokážu plniť ich želania. Vonia ako vanilka.

Hýbe rukami, nohami, hlavou. Ručne maľované detaily na tvári. Kvalitný mäkký vinyl.

Veľkosť: 24 cm

Značka Paola Reina
Krajina pôvodu Španielsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8431031025564
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Odstráňte všetky upevňovacie prvky predtým, než dáte produkt dieťaťu.
Paola Reina
Bábiky PAOLA REINA sa predávajú takmer po celom svete. Vyrábajú sa však výlučne v španielskej Castalle, kde má výroba bábik vyše dvestoročnú tradíciu. Všetky komponenty – hebké vlásky, kvalitné textílie aj jemná vôňa vanilky, ktorá ich zdobí - pochádzajú z Európy a neobsahujú ftaláty. Bábiky sú vyrábané ručne – až po poslednú pehu na nošteku! A ich pestrosť oslavuje individualitu detí, pre ktoré sú určené
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou