Vidiecky obchod s obuvou Sylvanian Families

Dedinský obchodík s obuvou obsahuje viac ako 30 kusov vrátane 9 párov štýlových topánočiek a lodičiek určených pre zvieratká Sylvanian Families. Veľkosťou sa hodia tak malým deťom, ako aj dospelým. Zahŕňa tiež zrkadlo, krabice na topánky, krémiky na ošetrenie obuvy, či samoobslužný výstavný stojan.Sada je ideálna na rozvoj jemnej detskej ... motoriky, úchopu či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie či predstavivosti.Materiálové zloženie: plast, guma, textilRozmery: 17,5 x 10 x 7 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viacUpozornenie: sada sa nepredáva s figúrkami

čítať viac čítať menej

14.90€

Dostupné ihneď

14.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Dedinský obchodík s obuvou obsahuje viac ako 30 kusov vrátane 9 párov štýlových topánočiek a lodičiek určených pre zvieratká Sylvanian Families. Veľkosťou sa hodia tak malým deťom, ako aj dospelým. Zahŕňa tiež zrkadlo, krabice na topánky, krémiky na ošetrenie obuvy, či samoobslužný výstavný stojan.

Sada je ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie či predstavivosti.

Materiálové zloženie: plast, guma, textil

Rozmery: 17,5 x 10 x 7 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Upozornenie: sada sa nepredáva s figúrkami

SKU 1171969
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131048627
Kód produktu 218.4862
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško