Vianočná sada trblietok

Použite svoju predstavivosť pri tvorbe dokonalého slizu, ktorý doladíte pomocou úžasných trblietok. So sadou troch druhov trblietok bude výroba jedinečného slizu hračkou. Zmiešajte aktivátor s lepidlom, spolu dokážu robiť zázraky. Pridajte trblietky podľa vlastnej fantázie a super sliz je na svete! Sliz je elastický, ťahavý a vďaka svojej konzistencii zaručuje ... dokonalú zábavu. Vyzerá, akoby chcel pretiecť cez prsty, ale namiesto toho sa naťahuje. Keď ho stlačíte, uteká do všetkých strán a potom sa opäť vráti k svojmu tvaru. Hrou so slizom deti precvičujú kreativitu a jemnú motoriku.

čítať viac čítať menej

4.99€

Momentálne nedostupné

4.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Použite svoju predstavivosť pri tvorbe dokonalého slizu, ktorý doladíte pomocou úžasných trblietok.

So sadou troch druhov trblietok bude výroba jedinečného slizu hračkou. Zmiešajte aktivátor s lepidlom, spolu dokážu robiť zázraky. Pridajte trblietky podľa vlastnej fantázie a super sliz je na svete!

Sliz je elastický, ťahavý a vďaka svojej konzistencii zaručuje dokonalú zábavu. Vyzerá, akoby chcel pretiecť cez prsty, ale namiesto toho sa naťahuje. Keď ho stlačíte, uteká do všetkých strán a potom sa opäť vráti k svojmu tvaru.

Hrou so slizom deti precvičujú kreativitu a jemnú motoriku.

Značka Tuban
Krajina pôvodu Poľsko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 5901087030735
Kód produktu 280.TU3073
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tuban
Tuban je svetovým špecialistom na mydlové bubliny a slizy. Vyrába sa v EÚ v súlade s normou PN EN71, čo je bezpečnostná norma pre detské hračky.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou