Veža s postavičkami Priatelia

Krásne dekorované kartónové boxy - domčeky pre psíka Pepeho a jeho zvieracích kamarátov. Sadu boxov možno použiť na stavbu vysokánskej veže, alebo usporiadať akýmkoľvek iným spôsobom. Zoraďte ich podľa veľkosti, preskúmajte ich farby a obrázky, spočítajte, koľko ich je. Priraďte každé zvieratko k jeho domčeku a rozohrajte s celou partiou ... zvieracích kamarátov veselé hry.  Táto originálna hračka pomáha deťom s rozvojom celého spektra dôležitých schopností, vrátane jemnej motoriky a fantázie. Hračka je vhodná pre dievčatá aj pre chlapcov od 18 mesiacov. Materiál: kartón, MDF Obsah: 9 dielov 

čítať viac čítať menej

15.97€

Bežná cena 16.99€

Dostupné ihneď

Garantujeme doručenie do Vianoc na objednávky dokončené do 18.12. 12:00

16.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Krásne dekorované kartónové boxy - domčeky pre psíka Pepeho a jeho zvieracích kamarátov. Sadu boxov možno použiť na stavbu vysokánskej veže, alebo usporiadať akýmkoľvek iným spôsobom. Zoraďte ich podľa veľkosti, preskúmajte ich farby a obrázky, spočítajte, koľko ich je. Priraďte každé zvieratko k jeho domčeku a rozohrajte s celou partiou zvieracích kamarátov veselé hry.

 Táto originálna hračka pomáha deťom s rozvojom celého spektra dôležitých schopností, vrátane jemnej motoriky a fantázie. Hračka je vhodná pre dievčatá aj pre chlapcov od 18 mesiacov.

Materiál: kartón, MDF

Obsah: 9 dielov 

SKU 1170326
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478016903
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško