Veterinárna klinika s kľúčmi

Kto by sa nechcel naučiť starostlivosti o zvieratká? S touto originálnou a praktickou veterinárnou klinikou bude hra na veterinára taká jednoduchá! Deti si budú môcť vyskúšať, ako chorým či zraneným zvieratkám zmerať teplotu, alebo im pichnúť injekciu. Potrénujú svoju jemnú motoriku či koordináciu očí a rúk, ale aj stimulujú svoje ... audiovizuálne vnímanie a predstavivosť. Rozvinú tiež svoju slovnú zásobu, naučia sa nové pojmy súvisiace s lekárskym prostredím a precvičia rozoznávanie farieb či tvarov. Obsah balenia: 2 plyšové zvieratká, teplomer, stetoskop, injekčná striekačka, pinzeta, zrkadielko a zväzok kľúčov od jednotlivých dvierok pre zvieratká. Pohodlná rukoväť je ideálna na prenášanie kliniky z miesta na miesto. Materiálové zloženie: bezpečný a recyklovaný plast bez obsahu ftalátov či BPA Rozmery: 30,5 x 11,4 x 25,4 cm

čítať viac čítať menej

39.67€

Bežná cena 40.90€

Dostupné ihneď

40.90€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kto by sa nechcel naučiť starostlivosti o zvieratká? S touto originálnou a praktickou veterinárnou klinikou bude hra na veterinára taká jednoduchá! Deti si budú môcť vyskúšať, ako chorým či zraneným zvieratkám zmerať teplotu, alebo im pichnúť injekciu. Potrénujú svoju jemnú motoriku či koordináciu očí a rúk, ale aj stimulujú svoje audiovizuálne vnímanie a predstavivosť. Rozvinú tiež svoju slovnú zásobu, naučia sa nové pojmy súvisiace s lekárskym prostredím a precvičia rozoznávanie farieb či tvarov.

Obsah balenia: 2 plyšové zvieratká, teplomer, stetoskop, injekčná striekačka, pinzeta, zrkadielko a zväzok kľúčov od jednotlivých dvierok pre zvieratká. Pohodlná rukoväť je ideálna na prenášanie kliniky z miesta na miesto.

Materiálové zloženie: bezpečný a recyklovaný plast bez obsahu ftalátov či BPA

Rozmery: 30,5 x 11,4 x 25,4 cm


SKU 1134852
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 062243232495
Kód produktu 195.1111
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško