Veselý žralok 36cm

Uhádnete, milé deti, na čo je náš žralok najviac pyšný? Áno, áno, presne tak, sú to jeho snehobiele zuby, ktoré nesmierne rád ukazuje na obdiv - smeje sa vlastne bez prestania! Pohľad na jeho úsmev vám kedykoľvek zlepší náladu, prípadný strach alebo obava budú razom preč. Na dotyk je jemný, ... mäkký a príjemný, nebudete ho chcieť pustiť z ruky a všade si ho budete brať so sebou.Plyšová hračka vyhovuje najprísnejším bezpečnostným normám a štandardom, pre deti je maximálne bezpečná.Veľkosť: 36 cmOdporúčaný vek: 6 mesiacov a viacUpozornenie: perte ručne (prať v práčke ju neodporúčame), nesušte v sušičke, nečistite v čistiarni a nežehlite

čítať viac čítať menej

29.90€

Momentálne nedostupné

29.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Uhádnete, milé deti, na čo je náš žralok najviac pyšný? Áno, áno, presne tak, sú to jeho snehobiele zuby, ktoré nesmierne rád ukazuje na obdiv - smeje sa vlastne bez prestania! Pohľad na jeho úsmev vám kedykoľvek zlepší náladu, prípadný strach alebo obava budú razom preč. Na dotyk je jemný, mäkký a príjemný, nebudete ho chcieť pustiť z ruky a všade si ho budete brať so sebou.

Plyšová hračka vyhovuje najprísnejším bezpečnostným normám a štandardom, pre deti je maximálne bezpečná.

Veľkosť: 36 cm

Odporúčaný vek: 6 mesiacov a viac

Upozornenie: perte ručne (prať v práčke ju neodporúčame), nesušte v sušičke, nečistite v čistiarni a nežehlite

SKU 1175085
Značka Jellycat
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 670983087963
Kód produktu 274.TO3SH
Upozornenia Perte ručne; nesušte v sušičke, nečistite v čistiarni a nežehlite. Neodporúča sa prať v práčke.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško