Veľryba Joséphine hudobná 25cm

Originálna hudobná plyšová veľryba z kolekcie Le voyage d'Olga značky Moulin Roty je mäkká a príjemná na dotyk. Má jemné pastelové farby, rôznorodé materiálové zloženie a po zatiahnutí drobnej rybky, ktorá jej na šnúrke visí z bruška, príjemne vyhráva. Pre deti je teda podnetná nielen hmatovo, ale aj audiovizuálne. Už ... len pohľad na ňu upokojuje a privodzuje dobrú náladu.Veľryba Joséphine je vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatká, bude im ideálnym spoločníkom na hranie, spanie i na cesty. Pomocou vrchného úchytu ju prakticky zavesíte na postieľku alebo do kočíka.   Kontakt a hra s ňou u detí podporia jemnú detskú motoriku, úchop, či fantáziu a predstavivosť pri spoločných hrách. Zároveň ide o absolútne bezpečnú a nadčasovú hračku, ktorá dieťa len tak ľahko neomrzí.Materiálové zloženie: bavlna, polyester, elastan, akryl, ľan (v prípade potreby prať v práčke na 30 °C bez hudobného strojčeka; nesušiť v sušičke)Veľkosť hračky: 25 cmOdporúčaný vek: od narodeniaUpozornenie: hudobný strojček vo vnútri veľryby je z praktických dôvodov odstrániteľný

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna hudobná plyšová veľryba z kolekcie Le voyage d'Olga značky Moulin Roty je mäkká a príjemná na dotyk. Má jemné pastelové farby, rôznorodé materiálové zloženie a po zatiahnutí drobnej rybky, ktorá jej na šnúrke visí z bruška, príjemne vyhráva. Pre deti je teda podnetná nielen hmatovo, ale aj audiovizuálne. Už len pohľad na ňu upokojuje a privodzuje dobrú náladu.

Veľryba Joséphine je vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatká, bude im ideálnym spoločníkom na hranie, spanie i na cesty. Pomocou vrchného úchytu ju prakticky zavesíte na postieľku alebo do kočíka.   

Kontakt a hra s ňou u detí podporia jemnú detskú motoriku, úchop, či fantáziu a predstavivosť pri spoločných hrách. Zároveň ide o absolútne bezpečnú a nadčasovú hračku, ktorá dieťa len tak ľahko neomrzí.

Materiálové zloženie: bavlna, polyester, elastan, akryl, ľan (v prípade potreby prať v práčke na 30 °C bez hudobného strojčeka; nesušiť v sušičke)

Veľkosť hračky: 25 cm

Odporúčaný vek: od narodenia

Upozornenie: hudobný strojček vo vnútri veľryby je z praktických dôvodov odstrániteľný

SKU 1173948
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575677140429
Kód produktu 32.714042
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško