Veľký nákladný vlak zelený

Originálna drevená súprava nákladného vlaku, pozostávajúca z lokomotívy a štyroch vagónov, ktoré sa k sebe spájajú pomocou magnetov, sa zaručene stane obľúbenou hračkou vašich detí!Prinesie im kopu zábavy, potrénuje ich jemnú motoriku i koordináciu pohybov očí a rúk a postará sa aj o rozvoj ich audiovizuálneho a priestorového vnímania, logického ... uvažovania, fantázie či predstavivosti.Vlak je nevyhnutný na prevoz všetkého potrebného z vidieka do miest. Preváža nielen dobyok, ale aj mliekárenskú cisternu, poštu a dôležité potraviny. Materiálové zloženie: vysoko kvalitný kaučuk z obnoviteľných a udržateľných zdrojov s detailne prepracovaným dzajnom, dozdobený pomocou ekologických farieb (handmade výroba)Rozmery balenia: 45 x 15,7 x 13,6 cmKompatibilita s ostatnými vlakovými dráhami nielen značky Le Toy Van.

čítať viac čítať menej

24.95€

Dostupné ihneď

24.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna drevená súprava nákladného vlaku, pozostávajúca z lokomotívy a štyroch vagónov, ktoré sa k sebe spájajú pomocou magnetov, sa zaručene stane obľúbenou hračkou vašich detí!

Prinesie im kopu zábavy, potrénuje ich jemnú motoriku i koordináciu pohybov očí a rúk a postará sa aj o rozvoj ich audiovizuálneho a priestorového vnímania, logického uvažovania, fantázie či predstavivosti.

Vlak je nevyhnutný na prevoz všetkého potrebného z vidieka do miest. Preváža nielen dobyok, ale aj mliekárenskú cisternu, poštu a dôležité potraviny. 

Materiálové zloženie: vysoko kvalitný kaučuk z obnoviteľných a udržateľných zdrojov s detailne prepracovaným dzajnom, dozdobený pomocou ekologických farieb (handmade výroba)

Rozmery balenia: 45 x 15,7 x 13,6 cm

Kompatibilita s ostatnými vlakovými dráhami nielen značky Le Toy Van.

SKU 1175476
Značka Le Toy Van
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5060692637118
Kód produktu 727.TV711
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Držte mimo dosahu ohňa. Obal uchovajte pre ďalšie využitie.
Le Toy Van
Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško