Veľryba Wally medium 35cm

Krásna morská veľryba Wally, z dielne značky Jellycat, je jemná, mäkká a príjemná na dotyk, vaše deti si ju zamilujú! Bude im výborným spoločníkom nielen k hrám, ale i k večernému zaspávaniu. Na bielom brušku a s chvostíkom zdvihnutým dohora vydrží relaxovať hodiny.Plyšová hračka vyhovuje najprísnejším bezpečnostným normám a štandardom, ... pre deti je maximálne bezpečná.Veľkosť: 37 cmOdporúčaný vek: 6 mesiacov a viacUpozornenie: perte ručne (prať v práčke ju neodporúčame), nesušte v sušičke, nečistite v čistiarni a nežehlite

čítať viac čítať menej

34.90€

Momentálne nedostupné

34.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Krásna morská veľryba Wally, z dielne značky Jellycat, je jemná, mäkká a príjemná na dotyk, vaše deti si ju zamilujú! Bude im výborným spoločníkom nielen k hrám, ale i k večernému zaspávaniu. Na bielom brušku a s chvostíkom zdvihnutým dohora vydrží relaxovať hodiny.

Plyšová hračka vyhovuje najprísnejším bezpečnostným normám a štandardom, pre deti je maximálne bezpečná.

Veľkosť: 37 cm

Odporúčaný vek: 6 mesiacov a viac

Upozornenie: perte ručne (prať v práčke ju neodporúčame), nesušte v sušičke, nečistite v čistiarni a nežehlite

SKU 1175076
Značka Jellycat
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 670983113181
Kód produktu 274.WW3L
Upozornenia Perte ručne; nesušte v sušičke, nečistite v čistiarni a nežehlite. Neodporúča sa prať v práčke.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško