Vedecký set Super

Unikátny vedecký set obsahuje príslušenstvo a návod až k 25 vedeckým experimentom. Všetky zvedavé deti tak môžu zábavnou a hravou formou objavovať svet fyziky, chémie či optiky s farebne ilustrovaným sprievodcom.Realizácia jednotlivých pokusov potrénuje vašu jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, pozornosť, sústredenosť, logické ... myslenie či predstavivosť. Experimentálne sady deťom umožňujú vlastnoručne si vyskúšať a pochopiť základy chemických, mechanických, elektrických či prírodných zákonov.Rozmery balenia: 30 x 7,80 x 30 cm

čítať viac čítať menej

23.18€

Bežná cena 23.90€

Momentálne nedostupné

23.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátny vedecký set obsahuje príslušenstvo a návod až k 25 vedeckým experimentom. Všetky zvedavé deti tak môžu zábavnou a hravou formou objavovať svet fyziky, chémie či optiky s farebne ilustrovaným sprievodcom.

Realizácia jednotlivých pokusov potrénuje vašu jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, pozornosť, sústredenosť, logické myslenie či predstavivosť. Experimentálne sady deťom umožňujú vlastnoručne si vyskúšať a pochopiť základy chemických, mechanických, elektrických či prírodných zákonov.

Rozmery balenia: 30 x 7,80 x 30 cm

SKU 1152042
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802100546
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško