Vedecký set Šumivé bomby do kúpeľa

Vytvorte si doma malé laboratórium a naučte tak deti niečo nové formou hry! Pomocou prehľadného návodu ľahko vytvoríte šumivé "bomby", ktoré po vhodení do vody začnú silno peniť, až kým sa úplne nerozpustia. Sami si zvolíte farbu aj tvar. Sada ponúka až šesť pokusov, ktoré deti zábavnou formou zoznámia s ... princípom bombičiek do kúpeľa. Balenie obsahuje: 4 vrecúška s farebným práškom (zafarbená jemná sóda); 1 vrecúško s potravinárskou kyselinou citrónovou; 4 formičky a ďalšie príslušenstvo. Súčasťou je aj originálny obrázkový návod so slovenským prekladom. Vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatá vo veku 8 rokov a viac.

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vytvorte si doma malé laboratórium a naučte tak deti niečo nové formou hry!

Pomocou prehľadného návodu ľahko vytvoríte šumivé "bomby", ktoré po vhodení do vody začnú silno peniť, až kým sa úplne nerozpustia. Sami si zvolíte farbu aj tvar.

Sada ponúka až šesť pokusov, ktoré deti zábavnou formou zoznámia s princípom bombičiek do kúpeľa.

Balenie obsahuje: 4 vrecúška s farebným práškom (zafarbená jemná sóda); 1 vrecúško s potravinárskou kyselinou citrónovou; 4 formičky a ďalšie príslušenstvo. Súčasťou je aj originálny obrázkový návod so slovenským prekladom.

Vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatá vo veku 8 rokov a viac.

SKU 1173723
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802102038
Kód produktu 253.3010
Upozornenia Prášok by mal byť používaný len na uvedené aktivity. Nejedze ho. Držte mimo dosahu malých detí. Niektoré aktivitý vyžadujú kukuričný škrob (20g/loptička) a olivový olej (nie je zahrnuté). Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško