Vedecký set Sopky a dinosaury

Unikátny vedecký set s príslušenstvom k realizácii až 15 rôznych experimentov, týkajúcich sa sopečnej činnosti a dinosaurov. Simulujte sopečnú erupciu, študujte sopečné horniny, vytvorte si vlastnú lávovú lampu, alebo vykopajte kostru skamenelého Tyrannosaura a následne ju znovu zostavte. Súčasťou balenia je aj prehľadný návod s farebnými ilustráciami, vďaka ktorým bude ... objavovanie hračka.Práca so sadou potrénuje vašu jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj audiovizuálne vnímanie, pozornosť, sústredenosť, logické myslenie či predstavivosť. Experimentálne sady deťom umožňujú vlastnoručne si vyskúšať a pochopiť základy chemických, mechanických, elektrických či prírodných zákonov.Rozmery balenia: 30,50 x 8 x 30,50 cm

čítať viac čítať menej

22.80€

Bežná cena 23.50€

Dostupné ihneď

23.50€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátny vedecký set s príslušenstvom k realizácii až 15 rôznych experimentov, týkajúcich sa sopečnej činnosti a dinosaurov. Simulujte sopečnú erupciu, študujte sopečné horniny, vytvorte si vlastnú lávovú lampu, alebo vykopajte kostru skamenelého Tyrannosaura a následne ju znovu zostavte.

Súčasťou balenia je aj prehľadný návod s farebnými ilustráciami, vďaka ktorým bude objavovanie hračka.

Práca so sadou potrénuje vašu jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj audiovizuálne vnímanie, pozornosť, sústredenosť, logické myslenie či predstavivosť. Experimentálne sady deťom umožňujú vlastnoručne si vyskúšať a pochopiť základy chemických, mechanických, elektrických či prírodných zákonov.

Rozmery balenia: 30,50 x 8 x 30,50 cm

SKU 1175050
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802102489
Kód produktu 253.2224
Upozornenia Nevhodné pre deti do 8 rokov. Používať pod dohľadom dospelej osoby. Obsahuje určité chemikálie, ktoré môžu byť zdraviu škodlivé. Pred použitím si prečítajte inštrukcie, dodržiavajte ich a uchovajte pre prípad potreby. Nedovoľte, aby sa chemikálie dostali
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško