Vedecký set Solárna energia mini

Mini laboratórium pre malých vedcov, ktorí sa zaujímajú o princípy solárnej energie. Hravá vedecká sada deťom umožní zostrojiť si svoj vlastný solárny modul bez potreby batérii a skúmať, ako funguje. Precvičia si pri tom logické myslenie, vizuálne a priestorové vnímanie, ale aj jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk. ... Rovnako ich to poučí aj o existencii obnoviteľných zdrojov energie. Súčasťou balenia sú aj podrobné inštrukcie k jeho zostaveniu.Rozmery balenia: 20 x 5 x 25 cm

čítať viac čítať menej

11.66€

Bežná cena 11.90€

Momentálne nedostupné

11.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Mini laboratórium pre malých vedcov, ktorí sa zaujímajú o princípy solárnej energie. Hravá vedecká sada deťom umožní zostrojiť si svoj vlastný solárny modul bez potreby batérii a skúmať, ako funguje.

Precvičia si pri tom logické myslenie, vizuálne a priestorové vnímanie, ale aj jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk. Rovnako ich to poučí aj o existencii obnoviteľných zdrojov energie.

Súčasťou balenia sú aj podrobné inštrukcie k jeho zostaveniu.

Rozmery balenia: 20 x 5 x 25 cm

SKU 1170344
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101512
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Potrebné 2ks batérii LR06 nie sú súčasťou balenia. Vý
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško