Vedecký set Sliz mini

Objavte 6 slizkých aktivít, ktorých výsledkom budú rôzne druhy, farby či textúry slizu.Sada obsahuje 6 sáčkov s práškom na výrobu slizu, farbivá, trblietky, ďalšie potrebné príslušenstvo vrátane farebného ilustrovaného návodu s podrobným postupom.Vedecký set potrénuje vašu jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, pozornosť, ... sústredenosť, logické myslenie či predstavivosť. Experimentálne sady deťom umožňujú vlastnoručne si vyskúšať a pochopiť základy chemických, mechanických, elektrických či prírodných zákonov.Rozmery balenia: 20 x 5,90 x 25 cm

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Objavte 6 slizkých aktivít, ktorých výsledkom budú rôzne druhy, farby či textúry slizu.

Sada obsahuje 6 sáčkov s práškom na výrobu slizu, farbivá, trblietky, ďalšie potrebné príslušenstvo vrátane farebného ilustrovaného návodu s podrobným postupom.

Vedecký set potrénuje vašu jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, pozornosť, sústredenosť, logické myslenie či predstavivosť. Experimentálne sady deťom umožňujú vlastnoručne si vyskúšať a pochopiť základy chemických, mechanických, elektrických či prírodných zákonov.

Rozmery balenia: 20 x 5,90 x 25 cm

SKU 1172870
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101987
Kód produktu 253.3007
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Prášok by mal byť použitý len na uvedené aktivity. Ne
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško