Vedecký set Sliz mini

Premeňte sa na malých vedcov a vytvorte si vo vlastnom mini laboratóriu úžasne lepkavú slizkú hmotu! K dispozícii máte všetko, čo na to budete potrebovať - a tiež niekoľko farbív a ďalších atraktívnych ingrediencií, aby vaše slizké výrobky neboli fádne. Vyrobiť si môžete dokonca aj sliz, ktorý prdí! Experimentálne sady ... deťom umožňujú vlastnoručne si vyskúšať a pochopiť základy chemických, mechanických, elektrických či prírodných zákonov.  Set obsahuje: - 6 sáčkov s práškom na výrobu slizu - farbivá, trblietky a ďalšie potreby na prípravu hmoty - obrázkový návod, s ktorým to všetko hravo zvládnete aj vy Hra je vhodná pre deti od 8 rokov. Veľkosť: 20 x 5 x 25 cm

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Premeňte sa na malých vedcov a vytvorte si vo vlastnom mini laboratóriu úžasne lepkavú slizkú hmotu! K dispozícii máte všetko, čo na to budete potrebovať - a tiež niekoľko farbív a ďalších atraktívnych ingrediencií, aby vaše slizké výrobky neboli fádne. Vyrobiť si môžete dokonca aj sliz, ktorý prdí!

Experimentálne sady deťom umožňujú vlastnoručne si vyskúšať a pochopiť základy chemických, mechanických, elektrických či prírodných zákonov. 

Set obsahuje:

- 6 sáčkov s práškom na výrobu slizu

- farbivá, trblietky a ďalšie potreby na prípravu hmoty

- obrázkový návod, s ktorým to všetko hravo zvládnete aj vy

Hra je vhodná pre deti od 8 rokov.

Veľkosť: 20 x 5 x 25 cm

SKU 1172870
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101987
Kód produktu 253.3007
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Prášok by mal byť použitý len na uvedené aktivity. Ne
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou