Vedecký set Sliz maxi 20 aktivít

Objavte až 20 slizkých aktivít, ktorých výsledkom budú rôzne druhy, farby či textúry slizu, napr. fosforeskujúci, zlatý, nadýchaný, či extra slizký.Sada obsahuje niekoľko vrecúšok slizu, farbivá, trblietky, prášky, ako aj konkrétne chemické ingrediencie vrátane potrebného príslušenstva a farebný ilustrovaný návod s podrobným postupom. Vedecký set potrénuje vašu jemnú detskú motoriku ... a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, pozornosť, sústredenosť, logické myslenie či predstavivosť. Experimentálne sady deťom umožňujú vlastnoručne si vyskúšať a pochopiť základy chemických, mechanických, elektrických či prírodných zákonov.Rozmery balenia: 30 x 7 x 30 cm

čítať viac čítať menej

23.42€

Bežná cena 23.90€

Dostupné ihneď

23.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Objavte až 20 slizkých aktivít, ktorých výsledkom budú rôzne druhy, farby či textúry slizu, napr. fosforeskujúci, zlatý, nadýchaný, či extra slizký.

Sada obsahuje niekoľko vrecúšok slizu, farbivá, trblietky, prášky, ako aj konkrétne chemické ingrediencie vrátane potrebného príslušenstva a farebný ilustrovaný návod s podrobným postupom.

Vedecký set potrénuje vašu jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, pozornosť, sústredenosť, logické myslenie či predstavivosť. Experimentálne sady deťom umožňujú vlastnoručne si vyskúšať a pochopiť základy chemických, mechanických, elektrických či prírodných zákonov.

Rozmery balenia: 30 x 7 x 30 cm

SKU 1173643
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802102212
Kód produktu 253.2160
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Deti do 8 rokov sa môžu zadusiť na vyfúknutých alebo rozthrnutých balónoch. Vyžaduje sa dohľad dospelej osoby. Držte vyfučan
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško