Vedecký set Skákacie lopty mini

Vedecký set k realizácii 6 experimentov je ako stvorený pre všetky zvedavé a neposedné deti so záujmom o okolitý svet a jeho fungovanie.Obsahom sady sú vrecúška s farebnými elastickými práškami a všetko potrebné príslušenstvo vrátane ilustrovaného návodu k výrobe skákacích loptičiek, z ktorých niektoré môžu dokonca svietiť v tme.Ide o ... ideálny spôsob ako potrénovať jemnú detskú motoriku či koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne a priestorové vnímanie, logické myslenie a predstavivosť.Rozmery balenia: 20 x 5,90 x 25 cm

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vedecký set k realizácii 6 experimentov je ako stvorený pre všetky zvedavé a neposedné deti so záujmom o okolitý svet a jeho fungovanie.

Obsahom sady sú vrecúška s farebnými elastickými práškami a všetko potrebné príslušenstvo vrátane ilustrovaného návodu k výrobe skákacích loptičiek, z ktorých niektoré môžu dokonca svietiť v tme.

Ide o ideálny spôsob ako potrénovať jemnú detskú motoriku či koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne a priestorové vnímanie, logické myslenie a predstavivosť.

Rozmery balenia: 20 x 5,90 x 25 cm

SKU 1172544
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802102007
Kód produktu 253.3009
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Prášok by mal byť použitý len na uvedené aktivity. Ne
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško