Vedecký set Mydlové bubliny

Vedecký set k realizácii 6 experimentov za pomoci úžasných mydlových bublín rôznych tvarov či veľkostí je ako stvorený pre všetky zvedavé a neposedné deti so záujmom o okolitý svet a jeho fungovanie.Obsahom sady je koncentrovaný roztok k výrobe bublín, ostatné príslušenstvo a farebný ilustrovaný návod.Ide o ideálny spôsob ako potrénovať ... jemnú detskú motoriku či koordináciu pohybov rúk, ale aj vizuálne a priestorové vnímanie, logické myslenie a predstavivosť.Rozmery balenia: 20 x 5,90 x 25 cm

čítať viac čítať menej

11.66€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vedecký set k realizácii 6 experimentov za pomoci úžasných mydlových bublín rôznych tvarov či veľkostí je ako stvorený pre všetky zvedavé a neposedné deti so záujmom o okolitý svet a jeho fungovanie.

Obsahom sady je koncentrovaný roztok k výrobe bublín, ostatné príslušenstvo a farebný ilustrovaný návod.

Ide o ideálny spôsob ako potrénovať jemnú detskú motoriku či koordináciu pohybov rúk, ale aj vizuálne a priestorové vnímanie, logické myslenie a predstavivosť.

Rozmery balenia: 20 x 5,90 x 25 cm

SKU 1173717
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802102731
Kód produktu 253.3012
Upozornenia Produkt nejedzte. Držte mimo dosahu malých detí. Niektoré aktivity vyžadujú prostriedok na umývanie (nie je zahrnuté). Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško