Vedecký set Mydlové bubliny

Vedecký set na vytvorenie úžasných mydlových bublín z dielne značky Buki je ako stvorený pre všetky zvedavé a neposedné deti so záujmom o okolitý svet a jeho fungovanie! Vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Balenie obsahuje všetko potrebné príslušenstvo k vytvoreniu napríklad kubických, plochých, drobných či obrých bublín. Nechajte ... sa inšpirovať, s touto sadou sa zaručene nudiť nebudete! Rozmery balenia: 20 x 5,9 x 25 cm Odporúčaný vek: 8 rokov a viac

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vedecký set na vytvorenie úžasných mydlových bublín z dielne značky Buki je ako stvorený pre všetky zvedavé a neposedné deti so záujmom o okolitý svet a jeho fungovanie! Vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Balenie obsahuje všetko potrebné príslušenstvo k vytvoreniu napríklad kubických, plochých, drobných či obrých bublín. Nechajte sa inšpirovať, s touto sadou sa zaručene nudiť nebudete!

Rozmery balenia: 20 x 5,9 x 25 cm

Odporúčaný vek: 8 rokov a viac

SKU 1173717
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802102731
Kód produktu 253.3012
Upozornenia Produkt nejedzte. Držte mimo dosahu malých detí. Niektoré aktivity vyžadujú prostriedok na umývanie (nie je zahrnuté). Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško