Vedecký set mini Kryštály-ježko

Máte doma malého vedátora alebo vedátorku? Ak áno, ste na správnom mieste! Vedecký set mini kryštálového ježka značky Buki je experimentálnou sadou ako ušitou práve pre nich. Sada obsahuje všetky potrebné komponenty (ježka, kryštálový prach, nádobku a drevenú paličku na miešanie) a podrobný farebný obrázkový postup, na základe ktorého si ... takéhoto kryštálového ježka hravo vytvoríte. Výsledok bude určite stáť za to a pôsobiť zaujímavo a efektne. Jeho výroba vám zaberie len niekoľko desiatok minút a následne ďalšie 3 dni, v priebehu ktorých sa ježko "vykryštalizuje" do želanej podoby. Experiment je vhodný pre deti staršie ako 8 rokov, a to pod dohľadom rodiča alebo inej dospelej osoby.

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Momentálne nedostupné

11.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Máte doma malého vedátora alebo vedátorku? Ak áno, ste na správnom mieste! Vedecký set mini kryštálového ježka značky Buki je experimentálnou sadou ako ušitou práve pre nich.

Sada obsahuje všetky potrebné komponenty (ježka, kryštálový prach, nádobku a drevenú paličku na miešanie) a podrobný farebný obrázkový postup, na základe ktorého si takéhoto kryštálového ježka hravo vytvoríte. Výsledok bude určite stáť za to a pôsobiť zaujímavo a efektne.

Jeho výroba vám zaberie len niekoľko desiatok minút a následne ďalšie 3 dni, v priebehu ktorých sa ježko "vykryštalizuje" do želanej podoby.

Experiment je vhodný pre deti staršie ako 8 rokov, a to pod dohľadom rodiča alebo inej dospelej osoby.

SKU 1172872
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802102120
Kód produktu 253.9008
Upozornenia Nevhodné pre deti do 8 rokov. Používať pod dohľadom dospelej osoby. Obsahuje určité chemikálie, ktoré môžu byť zdraviu škodlivé. Pred použitím si prečítajte inštrukcie, dodržiavajte ich a uchovajte pre prípad potreby. Nedovoľte, aby sa chemikálie dostali
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško